راه و روش سامورایی

یا حق

سلام

از همه دوستانی که تو این مدت میان و یه سری میزنن و با کامنتهای پر مهرشون منو مورد لطفشون قرار میدن ممنونم .... ببخشید آپ نکردنم دلایل مختلف و زیادی داره که تو حوصله این نوشته جا نمیگیره .... ولی سعی میکنم از این به بعد آپ باشم جند تا از دوستان کامنتهایی گذاشتن ... برای فضای عزیز تر از جان که نگران حالم بود میخوام بگم که از اینهمه لطف و پیگیریش ممنونم ... برای محبوبه عزیز تنها چیزی که من رو زنده نگه داشته امید و باور هستش .... برای دوست بی نامی که نوشته من برای همه مردم متن پائین رو نوشتم و امیدوارم که هر چه زودتر بیاد و بخونه و برام کامنت بذاره .... منتظرش هستم ..... و یک چیز دیگه اینکه من هنوز منتظر معجزه هستم با تمام باور قلبیم به خدای بزرگ ... براتون از خدا بهترین خوبی ها رو میخوام و اگر شما هم منو قابل دونستین برای رسیدن به آرزوی قلبیم یک لحظه به روی ماه خدا لبخند بزنید و من رو هم بیاد بیارید......

برای دوست بی نام من :

هر روز باید به مرگ گریز ناپذیر اندیشید. هر روز و آن هنگام که جسم و روح تو در آرامش است، به دریده شدن با نیزه ها و زوبین ها، گلوله ها و شمشیرها، ناپدید شدن در امواج سهمگین، افکنده شدن در میان آتشی بزرگ،‌ مرگ با برق صاعقه، مردن پس از زلزله ای بزرگ، سقوط از پرتگاهی عمیق، مردن از پس بیماری یا سپوکه پس از مرگ امیر بیاندیش و تأمل کن. و انسان هر روز و هر روز بی هیچ بیش و کم باید که خود را مرده بشمارد.

/ 7 نظر / 15 بازدید
ali30bil

همه ما خوابیم وقتی میمیریم در خواب دیگری بیدار میشویم که مستلزم بیدار شدنمان نیز در آن خواب مردنمان است و این چرخه دردآور شاید هیچوقت تمامی نداشته باشد [گل]

کسی که از بهشت برایت می نویسد

کلمه هایت بوی دردهای چرکین میدهد و اسارتی که به تحمل اش اجبار داری نفسهایت چیزی کم دارد اما آن معجزه نیست بی شک! توی دود سیگارهای پی در پی گم شده ای در انبوه درد های بی ریشه ... دور انداخته ای خودت را از نور و این یعنی درد ... اما چیزی که تو کم داری خداست مهربانی که وقتی روی شانه هایش بنشاندت احساس می کنی در بهشت نور میان همه ی خوبی ها زندگی می کنی و از هیچ بدی و تاریکی ای نمی ترسی چون روی شانه های خدا نشسته ای و امن ترین جای دنیا را داری... بزرگ باش قدت را بلند کن حتی شده روی پنجه های پاهایت بایست اما این خم شدگی را کنار بگذار و بگذر از این تاریکی ... کلماتت را آب بکش سیاهی ها را بگیر از این جمله ها و بخند دنیا را آنطور بساز که می خواهی .... دردهایت را ببر چال کن جایی دور ریشه کن تا جوانه بزنی ... و جوانه معجزه است اما این به هم ریخته گی تو ... این ریشه نکردنها و بی نور ماندن هایت بی شک خبر از جوانه زدن نمی دهد ... اکسپرسیو شده ای در کلماتت به شدت اغراق دیده می شود ... زندگی زیباتر از آنی است که تو می گویی و ساده تراز آنی است که معجزه بخواهد .

کسی که از بهشت برایت می نویسد

بعد از این پای کلمه هایت کلمه خواهم کاشت اگر با من بیایی نور را نشان ات خواهم داد

وحیده

این طراحی کار خودته؟؟؟ باباااااا...... نقاااااااااااااااااش[پلک]

آدم های تنها(خودمو میگم)باید از این دنیا برن.من تو فکر یک نقشه اساسی واسه مردنم[لبخند]

فضا

امروز امروز است امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشی از محبت دنیا کم نمیشه پس بخند و عاشق باش امروز هر چقدر دلها را شاد کنی کسی به تو خورده نمیگیره پس شادی بخش باش امروز هرچقدر نفس بکشی جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمیشه پس از اعماق وجودت نفس بکش امروز هر چقدر آرزو کنی چشمه ی آرزوهات خشک نمیشه پس آرزو کن امروز هر چقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمیشه پس صدایش کن او منتظر توست او منتظر آرزوهایت خنده هایت گریه هایت ستاره شمردن هایت و عاشق بودن هایت است امروز امروز است.

فضا

كارت عاليه. مثل هميشه[گل][گل]